Zwrot pieniędzy (Refund)

W okresie czternastu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Sprzedający w ciągu 14 dni dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

Po tym, jak klient zwróci nam przedmiot, a my sprawdzimy jego stan poprzez otwarty zakup lub po przyjęciu zwrotu, przekazujemy pieniądze tym samym kanałem płatności, z którego korzystaliście jako klient, tj. Karta kredytowa, VISA, MasterCard , AmericanExpress, Apple Pay lub PayPal.

W przypadku płatności kartą kredytową może minąć od 5 do 10 dni roboczych, zanim zwrot pojawi się na wyciągu z karty kredytowej.

Zwroty pieniędzy zostaną dokonane w ciągu 5-10 dni po otrzymaniu i przetworzeniu Twojego zwrotu przez VortexVR, w zależności od metody płatności użytej podczas zakupu.


Akceptujemy zwroty w następujących przypadkach:

  1. Jeśli produkty nigdy nie dotarły
  2. Uszkodzenie w dniu przyjazdu
  3. Wady produkcyjne lub uszkodzenia po użyciu
  4. Jeśli zmienisz zdanie
  5. Jeśli otrzymałeś wadliwy produkt
Jeśli produkt został w jakikolwiek sposób uszkodzony przez klienta lub jeśli rozpoczęto zwrot w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru, nie przysługuje Ci zwrot pieniędzy.


Zwrotu dokonujesz kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej support@vortexvr.pl, podając numer zamówienia, adres e-mail użyty podczas składania zamówienia, zdjęcie produktu, który chcesz zwrócić, oraz wyjaśnienie, dlaczego chcesz zwrócić przedmiot.

Jeśli masz dodatkowe pytanie, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta.

Czat: (w lewym dolnym rogu)
E-mail: support@vortexvr.pl
Telefon: (+48) 516 530 153

Adres magazynowy:
Vortex Virtual Reality
ul. Jędrzejowska 47
93-636 Łódź